Du er logget inn som

 

Strikkepizza med minikurs i hullmønster/strukturstrikk 24. mars og 15. april på Peppes i Brandbu

Tilbake

Følelsen av vår er her og ønsket om lettere strikketøy i friske farger melder seg hos mange. Vi hiver oss på trenden med hullstrikk/strukturstrikk

main image

I samarbeid med Peppes Pizza inviterer vi til strikkepizza – bli med på minikurs og lær å strikke hullmønster eller ta med eget strikketøy/håndarbeid 🙂
Hullmønstre kan brukes til alt: kluter, gensere, votter, tepper osv. Katrine Vefferstad Vebakken lærer deg teknikken, og om du vil kan du prøve deg på kluter i forskjellige mønstre. Har du først knekt koden, så er det ingen begrensning!
Kurset er gratis. Vi har garn til en billig penge, hvis du har er det fint om du tar med pinner nr. 3 eller 3,5. Du kan gjerne ta med eget garn og pinner.
Det er ingen påmelding til kvelden, kom som du er og ta gjerne med flere! Peppes ordner serveringen, alle bestiller og betaler det de vil spise og drikke. Alle er velkomne, man trenger ikke å være medlem i husflidslaget.