Du er logget inn som

 

HUSFLIDSDAG MED MARKED PÅ EIKTUNET

Tilbake

25.april kl 12.00-16.00 er det planlagt husflidsdag på Eiktunet. Dette er en dag der vi ønsker å vise frem hva laget står for og hva vi holder på med.

main image

Det blir åpent for publikum i våre lokaler, der vi vil vise frem forskjellige teknikker innen håndverk. I 8-kanten rigger vi til en utstilling av lagets produkter.

I Vårnesbygningen blir det salg av kaffe og sveler. Utenfor Vårnesbygningen blir det salg av grillpølser fra kl. 14.00. Her er det også mulighet for å grille medbrakt mat. I den forbindelse, ønsker vi å få til et lite marked. Markedet foregår i hovedsak ute, hvis været tillater det, og på scena. Du må ha med bord og ev. telt selv. Kostnaden for å ha stand, er en gevinst til et av lotteriene våre. Rigging foregår fra kl. 10.00, senest 11.30.

Ønsker du å ha stand denne dagen, meld deg på til stinemarkeng@gmail.com innen 20.april
Arrangementet er i samarbeid med Mjøsmuseet.

Velkommen!